Trouwen Orangerie Mattemburgh

Freek Nagtzaam BruidsfotograafFreek Nagtzaam
Bruidsfotograaf met 10+ jaar ervaring
januari 14, 2025

Bruidsfotografie – Jennifer en Marshall

Toen ik ’s ochtends bij de bruid thuis kwam viel mijn oog op de slogan die ze op één van haar deurstijlen had geplakt; “do something amazing” En dat was zeker van toepassing op deze bruiloft. Van gasten die speciaal uit India waren overgekomen tot een bruidegom vol bewondering toen zijn bruid ’s avonds in een prachtige sari verscheen. Deze dag had alles in zich om de harten van iedereen te raken.

De ceremonie vond plaats in de sfeervolle Open Deur Kerk. Met een live band en een zaal vol enthousiaste gasten, werd de liefde tussen het bruidspaar gevierd. Het was een feest voor de ogen, de oren en het hart. Na de ceremonie werd het tijd om even te ontspannen en terwijl een aantal gasten nog gezellig napraatten in de kerk, verzamelden het bruidspaar zich rond de pooltafel die tot ieders verrassing in een hoek van de ruimte stond.

Na de ceremonie vertrokken we naar de prachtige Orangerie Mattemburgh waar we eerst wat foto’s maakten en er veel lol en spontaniteit was. Het bruidspaar genoot duidelijk van elke seconde. Tijdens het diner kwamen de mooiste en grappigste verhalen naar voren. Familieleden en vrienden hielden speeches die zowel ontroerend als hilarisch waren. Het ene moment pinkte je een traan weg van ontroering, en het volgende moment schaterde je van het lachen.

Toen de avond viel wisselde de bruid haar bruidsjurk in voor een schitterende sari als verrassing voor haar bruidegom, die uit India afkomstig is. Hij was dolenthousiast toen hij haar zag en ook waren alle gasten onder de indruk. Het werd nog erg laat die dag waarbij wel kan worden gezegd dat de “do something amazing” missie goed is geslaagd.

Jennifer en Marshall onwijs bedankt dat ik jullie bruiloft mocht fotograferen. Geniet van de liefde en van elkaar!

Even contact?

Dit is wat dit stel over ons zei!

trouwen-orangerie-mattemburgh-20
Jennifer en Marshall
“Afgelopen 12 juli, zijn wij getrouwd. En wat zijn wij onwijs dankbaar dat Freek ons fotograaf was! De gesprekken voorafgaand waren heel fijn. Hij was de eerste fotograaf die ons op locatie uitnodigde wat het meteen persoonlijk maakte en daar was meteen de klik! Zijn professionaliteit komt in alle gesprekken en voorbereiding naar voren, zoals leuke vragenlijsten, inspiratie sessie etc.Al onze wensen zijn aangehoord en op een prachtige manier vastgelegd op onze grote dag. Freek werkt haast onzichtbaar en is er écht op het juiste moment! Momenten waar wij het niet eens merkten. Wij beleven onze dag weer opnieuw, de emoties en liefde door het terugkijken van de foto's. Geweldig!Wij bevelen Freek dan ook van harte aan, je zult er geen moment spijt van hebben want hij legt jullie huwelijksdag met alle details die voor jullie van belang zijn vast in 'het perfecte plaatje'.”
Beyond Expectations: — Sophia & Noah
We couldn’t have asked for a better photographer! The attention to detail and the ability to catch the most intimate moments made our wedding album absolutely magical.
Memories to Last a Lifetime: — Olivia & James
From start to finish, the experience was seamless. The photos are breathtaking, and we’re so grateful to have these memories to cherish forever
A Dream Come True: — Emma & Liam
Every moment was captured so beautifully! The photos feel so natural and full of emotion. Looking at them takes us right back to our special day. Truly a dream come true!
Boek direct
Ook interessant
bruidspaar tijdens openingsdans in Wereldmuseum in Rotterdam
april 24, 2025

Bruiloft Rotterdam

De bruiloft van A & M was een één groot feest, met de iconische skyline…

trouwen-park-restaurant-rotterdam-28
maart 13, 2025

Trouwen Park Restaurant Rotterdam

Bruidsfotografie – Özlem en Ali Elke bruiloft is uniek, want ieder bruidspaar maakt er zijn…

trouwen-bosque-eerbeek-13
februari 27, 2025

Trouwen Bosque Eerbeek

Bruidsfotografie – Eline en Rick Als bruidsfotograaf krijg ik regelmatig de vraag: “Freek, wat als jij…