Trouwen bij Bosque Eerbeek

Freek Nagtzaam BruidsfotograafFreek Nagtzaam
Bruidsfotograaf met 10+ jaar ervaring
januari 21, 2024

Bruidsfotografie – Edith en Jorn

Hoe schrijf je een blog over een bruiloft waar zoveel gebeurde dat je niet weet waar je moet beginnen? Deze bruiloft was een wervelwind aan momenten, emoties en onverwachte voorvallen dat het een uitdaging is om het allemaal te beschrijven. Maar graag neem ik jullie mee in alle gebeurtenissen, waar elke herinnering een verhaal op zich is.

Deze bruiloft begon in het mooie Nijmegen waar de bruid zich omkleedde in haar prachtige trouwjurk en hierbij haar moeder ontzettend liet schrikken door te doen alsof ze in haar jurk knipte. Na een mooie first look met vader gingen we naar De Oversteek waar de first look van bruid en bruidegom zou zijn. Helaas werkte het weer niet helemaal mee, maar het gaf prachtige foto’s. Ook de fotoshoot maakten we hier en omdat we een aantal verschillende dingen wilden doen, hebben we deelscooters gebruikt. En net toen we daar opzaten vloog de sluier van de bruid door de lucht. Daar moest ik natuurlijk foto’s van hebben.

Toen was het alweer om naar Ede te gaan waar de first look en lunch met familie was. Een prima plek om even op te warmen en je met handdoeken droog te maken van alle regen. Vervolgens verplaatste het hele gezelschap zich naar het prachtige Bosque in Eerbeek. Waarbij ongetwijfeld één van de hoogtepunten van de ceremonie was dat oma via de telefoon deelnam aan de plechtigheid en iedereen naar haar zwaaide. Zelfs op afstand kon je emoties voelen terwijl ze de liefde mee vierde.

Tijdens de groepsfoto’s was er een hilarisch moment waarbij iemand onbedoeld in een glas bier viel. Een moment dat niet alleen zorgde voor een lachsalvo, maar ook een blijvende herinnering aan spontaniteit en plezier. Dit was zeker ook het geval tijdens de borrel waarbij grappige anekdotes werden verteld over de bruid en bruidegom.

De kerk van Eerbeek diende als prachtige decor voor de christelijke ceremonie en voor adembenemende foto’s van het zojuist getrouwde bruidspaar.  De majestueuze architectuur en serene sfeer creëerden een fantastisch contrast met het verliefde bruidspaar.
De avond bereikte zijn hoogtepunt met een knalfeest waar vrienden en familie los gingen op de dansvloer. Het was een prachtige dag die voorleeft in de herinneringen van het bruidspaar en voor altijd is vastgelegd in de foto’s.

Edith en Jorn onwijs bedankt dat ik jullie bruiloft mocht fotograferen. Geniet van de liefde en van elkaar!

Even contact?
Beyond Expectations: — Sophia & Noah
We couldn’t have asked for a better photographer! The attention to detail and the ability to catch the most intimate moments made our wedding album absolutely magical.
Memories to Last a Lifetime: — Olivia & James
From start to finish, the experience was seamless. The photos are breathtaking, and we’re so grateful to have these memories to cherish forever
A Dream Come True: — Emma & Liam
Every moment was captured so beautifully! The photos feel so natural and full of emotion. Looking at them takes us right back to our special day. Truly a dream come true!
Boek direct
Ook interessant
trouwen-park-restaurant-rotterdam-28
maart 13, 2025

Trouwen Park Restaurant Rotterdam

Bruidsfotografie – Özlem en Ali Elke bruiloft is uniek, want ieder bruidspaar maakt er zijn…

trouwen-bosque-eerbeek-13
februari 27, 2025

Trouwen Bosque Eerbeek

Bruidsfotografie – Eline en Rick Als bruidsfotograaf krijg ik regelmatig de vraag: “Freek, wat als jij…

trouwen-huis-scherpenzeel-28
februari 10, 2025

Trouwen Huis Scherpenzeel

Bruidsfotografie – Amy en Justin Een eetbaar bruidsboeket, twee beren die ringen kwamen brengen en…