Trouwen bij de Machinist Rotterdam

Freek Nagtzaam BruidsfotograafFreek Nagtzaam
Bruidsfotograaf met 10+ jaar ervaring
september 4, 2023

Bruidsfotografie – Annette en Thijs

In de bruisende stad Rotterdam, waar geschiedenis en moderniteit samenkomen was de prachtige bruiloft van Annette & Thijs. Heel bijzonder om weer te mogen fotograferen bij één van de meest speciale momenten van een stel. De viering van de liefde, verbondenheid en het begin van een nieuw avontuur. Daarvoor was ook een bijzondere locatie uitgekozen, want de bruiloft was bij de Machinist in Rotterdam.  Een voormalig industrieel pand dat is omgetoverd tot een mooie trouw locatie. De hoge plafonds en de industriële details zorgen en grote ramen zorgen voor een prachtige sfeer die zowel eigentijds als elegant is.

Het was dan ook deze locatie waar ’s ochtends de getting ready van de bruid, de first look en de fotoreportage werd gemaakt. Gelukkig was er ook nog even tijd om naar de Maastunnel te gaan. Daar bij de monumentale ingangsgebouwen van de tunnel, maar ook in de tunnel zelf hebben we een aantal unieke foto’s van dit stralende bruidspaar kunnen maken.

Na de ceremonie met mooie live muziek en geloften voor elkaar was het tijd was het tijd voor de felicitaties, speeches, het diner en de openingsdans. Met de fonkelende lichtjes van de stad als achtergrond werd er onder de sterrenhemel gedanst omringd door de energie van Rotterdam. Het was als een sprookje dat zich afspeelde in het hart van de stad. De skyline, de maas, en de mix van historische en moderne elementen creëerden een onvergetelijke sfeer die de liefde omhulde.

Annette en Thijs onwijs bedankt dat ik jullie bruiloft mocht fotograferen. Geniet van de liefde en van elkaar!

Even contact?

Dit is wat dit stel over ons zei!

trouwen-de-machinist-rotterdam-24
Annette en Thijs
“Vanaf het allereerste contact was het duidelijk dat Freek een professional is in zijn vakgebied. Zijn aandacht voor detail, creativiteit en passie voor fotografie waren duidelijk zichtbaar in het eindresultaat.Hij heeft echt de essentie van onze bruiloft weten vast te leggen en heeft ons een prachtige verzameling foto's gegeven. Zijn vermogen om de emoties en de sfeer van de dag vast te leggen is echt bewonderenswaardig. Elke keer als we naar de foto's kijken, beleven we de speciale momenten opnieuw.Al met al zou ik Freek ten zeerste aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een professional die de meest bijzondere momenten van hun bruiloft kan vastleggen.”
Beyond Expectations: — Sophia & Noah
We couldn’t have asked for a better photographer! The attention to detail and the ability to catch the most intimate moments made our wedding album absolutely magical.
Memories to Last a Lifetime: — Olivia & James
From start to finish, the experience was seamless. The photos are breathtaking, and we’re so grateful to have these memories to cherish forever
A Dream Come True: — Emma & Liam
Every moment was captured so beautifully! The photos feel so natural and full of emotion. Looking at them takes us right back to our special day. Truly a dream come true!
Boek direct
Ook interessant
bruiloft Dru Cultuurfabriek Ulft header
september 11, 2025

Trouwen Dru CultuurFrabriek Ulft

Bruiloft bij de Dru Cultuurfabriek in Ulft – Een unieke industriële trouwlocatie in Gelderland Als…

trouwen Landgoed Huize Bergen Vught
september 9, 2025

Trouwen Huize Bergen, Vught

Bruiloft bij Huize Bergen – spontane bruidsfotografie vol échte momenten Als bruidsfotograaf bij Huize Bergen…

trouwen in Groningen header
juli 8, 2025

Trouwen in Groningen

Trouwen in Groningen: Een Bijzondere Bruiloft bij Boerderij Hermans Dijkstra in Midwolda Ben je op…