Bruidsfotografie – Marion en Stefan
Een festival van liefde dat is hoe ik de bruiloft van Marion en Stefan omschrijf. Vanaf de vroege ochtend tot aan het einde van de avond was het een rollercoaster van momenten waarbij aan elk detail was gedacht en de liefde werd gevierd.
De dag van de bruid begon met een huis vol vriendinnen, waar het erg gezellig en druk was. De spanning steeg toen de bruid gereed was voor de first look met de bruidskinderen. Een moment doordrenkt met liefde en tederheid en waar menig traantje viel. Toen was het tijd voor bruidspaar om elkaar te gaan ontmoeten. De bruidegom maakte zijn entree in stijl. Hij werd voorgereden in een glanzende klassieke blauwe For Mustang. Voorzien van een brullende motor. Het werd een leuke autorit naar Het Oude Magazijn in Amersfoort waar de rest van de dag zou plaats vinden.
Het festivalthema werd tot in perfectie doorgevoerd tijdens de bruiloft. Met heerlijk festival eten, een bruisende cocktailbar en een photobooth die uitnodigde tot gekkigheid. ’s Avonds nam de bruid de kans waar om dwars in de photobooth te gaan liggen. Een leuk moment wat de sfeer van de dag weerspiegelde.
Terwijl de avond viel en het feest tot een hoogtepunt kwam was duidelijk, dit was een bruiloft met een keur aan liefde en herinneringen. Een dag die in harten gegrift zal blijven als een onvergetelijk moment in hun gezamenlijk avontuur.
Marion en Stefan onwijs bedankt dat ik jullie bruiloft mocht fotograferen. Geniet van de liefde en van elkaar!